דף אודות

מחפשים הרכב מוזיקלי לאירועים? אם אתם מחפשים סגנון מוזיקלי ייחודי ושקט שנעים לשמוע, כנראה שהגעתם למקום הנכון. שמי מוש, ואני מנהל הרכב המנגן מוזיקה בסגנון ג'אז צועני לאירועים. ההרכב כולל את הכלים: גיטרה אקוסטית, כינור וקונטרה בס, והמוזיקה שלנו מנוגנת באופן מאולתר וללא אפקטים אלקטרוניים.

מוזיקה טובה מכל הלב

אני מנהל הרכב מקצועי וייחודי המנגן מוזיקה לאירועים, בקבלת הפנים או במהלך האירוע. מההרכב שלנו אתם מקבלים מספר דברים שחשוב לנו תמיד לתת:

  • יחס אישי – אנחנו לא חברה, אלא הרכב פרטי. זה אומר שכאשר אתם מזמינים אותנו לאירוע אנחנו נמצאים רק אתכם, ופנויים אליכם לחלוטין לעזור בכל שאלה ובקשה. בנוסף, אנחנו נקדיש את כל תשומת הלב לאירוע שלכם בלבד, מפני שאיננו טרודים במספר אירועים בו זמנית.

  • סגנון ייחודי ואותנטי – כפי שכבר הזכרתי, אנחנו מנגנים ג'אז צועני. זהו סגנון פחות שימושי ומקובל, ובשל כך הופך את האירוע שאתם מתכננים לשונה ומיוחד יותר. כמו כן, אנחנו דבקים בנגינת המוזיקה כמו שהיא, ולא משתמשים באפקטים אלקטרוניים בזמן הנגינה.

  • מקצועיות ואהבה למוזיקה – לכל משתתפי ההרכב יש ניסיון רב שנים בסגנון הג'אז הצועני בפרט ובמוזיקה בכלל. כולנו אוהבים את מה שאנחנו עושים, וניתן לשמוע זאת באיכות המוזיקה שאנחנו מפיקים. אנחנו מבצעים את המוזיקה באופן מאולתר, ולכן באמת מנגנים על הכלי עם הלב והרגש.

מוזיקה לאירועים היא קודם כל בשביל האווירה באירוע. אנחנו נהנים לתת לכם מעצמנו, לרגש ולשמח את המוזמנים ואתכם באמצעות המוזיקה שאנחנו מפיקים. בתור הרכב ג'אז לאירועים היחיד בארץ המבצע מוזיקת ג'אז צועני, אנחנו נהנים להעניק לכם משהו שלא תקבלו באף מקום אחר. בנוסף לכך, גם המחירים שלנו נוחים.

מוזיקה לאירועים ברמה גבוהה

תכנון אירוע טומן בחובו לא מעט התלבטויות וחששות, וברור שאתם רוצים לבצע אותו על הצד הטוב ביותר. אנחנו נשמח לפתור לכם לפחות התלבטות אחת, ולהעניק לכם חוויה מוזיקלית שלא תשכחו ביום המיוחד שלכם. לפרטים נוספים התקשרו למספר 0508859645, השאירו פרטים באתר או שלחו הודעה במייל ונשמח לענות על כל שאלה.

[contact-form-7 id="765"]