10 טיפים לרישום BAND החתונה שלך לקבלות פנים

 In Uncategorized

לפני תחילת שנים רבות הלהקה Bombastics יצא תסכול לראות כמה מעט מוסיקאים אחרים סיפקו מוזיקה חיה לחתונות. היו לנו רצון לספק את הדבר הקרוב ביותר לשלמות בבידור חתונה.

עשרה טיפים אלו הם תמצית של נקודות מפתח שמנו עמד מתחילת. בעקבות אלה תהיינה משמעות תוכל להירגע וליהנות יום החתונה שלך, ללא הצורך לדאוג מה הלהקה יכולה או לא יכולה לעשות.

1. תמיד לוודא שאתה מציג את הלהקה לפני שאתה מתחייב הזמנה אותם. כך או באמצעות השתתפות חלון ראווה או צפייה קטעי וידאו באיכות גבוהה. קבל vibe למוזיקה שלהם, אלא גם שירות הלקוחות שלהם. אתם הולכים לבלות חודשים רבים עובדים יחד אז אתה רוצה להרגיש טוב עם דואר אלקטרוני הלוך ושוב, ואם כבר מדברים בטלפון.

2. לשלם פיקדון ולהתעקש על אישור או קבלה בדבר הפקדת שילם את יתרת התשלומים על הלילה. ודא כי כל התנאים מוסכמים לפני שאני משלם. לְמָשָׁל. אתה צריך לספק ארוחה או אירוח לחברי הלהקה?

3. שאל את הלהקה לאשר בכתב את הזמן המרבי הם יבצעו עבור. זה יהיה חשוב בעת תכנון גיליון הריצה למשך הלילה.

4. אז אתה לא מקבל הפתעות נוספות בכל לוודא האגרה המוסכמת של הלהקה כוללת את ההגדרה, soundcheck, PA, תאורה ולנסוע ו מהחתונה. תתפלא במספר הלהקות כי מצפות ממך לשכור רשות ותאורה מטעמם.

5. שאל את הלהקה אם אתה יכול להציג את רשימת הסט שלהם ואולי לדבר דרך כמה אפשרויות לריקוד הראשון (הם יכולים ללמוד את השיר שאתה רוצה?), ואיך אתה רוצה את הלהקה כדי לסיים את הערב.

6. תן נציג להקת הקשר שלך באתר. בקשו מהם להתקשר למנהל האירוע לגבי עומס מתאים וזמני הגעה כך שאתה לא מקבל שום עיכובים מיותרים.

7. שאל את הלהקה לבצע שילוב כללי טוב של סגנונות מוזיקליים וסגנונות, כך שתוכל לספק את כל האורחים שלכם. ככל שגדלה מיקס של מוסיקה כך סביר יותר כי רוב האנשים ירקדו.

8. זה רצוי לשאול את הלהקה כדי להתחיל בהקדם האפשרי לאחר הארוחה כדי שתוכל להתחיל את המסיבה! פוגה כאן פירושו האורחים ללכת לאזורים שונים של הקבלה ושוברה את הזרימה של הערב. זה מסתכם בעבודה עם הלהקה והמקום לכתוב גיליון ריצה תוכנן בקפידה.

9. נסו לא להכתיב את סדר השירים על setlist של הלהקה. אמון כי הלהקה שלך יכולה "לקרוא את החדר" ולדעת הסדר הטוב ביותר להשיג את כולם ולהבטיח רחבת ריקודים מלאה.

10. בליל, להירגע, ליהנות ולשים מבטחך הלהקה. בעקבות תשעה השלבים הקודמים אומר שאתה יכול כעת לחגוג כל הלילה! לשכור להקה לקבלות פנים!

Recommended Posts

Leave a Comment