טיפים למתחתנים והפעם הרכב ג'אז לחתונה — הרכב לקבלת פנים

 In Uncategorized

 

12314682_1279736115385266_7422736904200089484_o

חשבתם פעם איך תראה החתונה שלכם אם תזמינו את השירות של הרכב ג'אז לחתונה?  מה הערך המוסף של כלים חיים המתנגנים באירוע שלכם? האם קשה למצוא נגנים איכותים? איפה מחפשים אותם ומה העלות? על כל אלו אנסה לספר לכם בקצרה. אבל קודם לכן אני רוצה לשכנע אתכם שאכן נגנים לאירועים הם התשובה הטובה ביותר עבורכם. בשביל לענות על השאלה הזאת אני רוצה קודם לכן להשוות ביין חתונה עם נגנים לחתונה בלי.

תחשבו לרגע שאתם נכנסים לחתונה. יש את קבלת הפנים, ובה אתם שומעים מוזיקת רקע, בדרך כלל אותה המוזיקה מוכרת מאירועים קודמים. עכשיו נסו לדמיין שאתם מגיעים לאותה קבלת הפנים בחתונה אבל יש נגנים שמנגנים מוזיקה שונה אייכותית ונעימה. אז כן האווירה תהיה שונה לגמרי, וזאת הסיבה שעליכם להזמין הרכב ג'אז לחתונה שלכם.

אחרי הכלה אוירה היא הדבר החשוב ביותר באירוע, ואפשר לשפר אותה דרמטית אם רק תזמינו הרכב לקבלת פנים. אז מה יש למוסיקת ג'אז להציע לכם? זאת המוסיקה הכי נעימה מיוחדת ועמוקה שמתאימה במיוחד כמוסיקת רקע לקבלת הפנים, אבל החדשות הם שהיא גם יכולה להתאים לכם לכל האירוע.

לדוגמא אם אתם רוצים שהאירוע שלכם יהיה יוקרתי ואווירתי מאוד, שונה משאר האירועים, אתם בהחלט יכולים לגרום לחתונה שלכם לקבלת אוירה של שנות ה-40 עם ניחוחות של ג'אז. אז איך מוצאים הרכב שונה ומיוחד? קודם כל נסו לחפש בדרך הפשוטה ביותר על ידי חיפוש בגוגל. בגוגל תקבלו תוצאות רבות אבל לא כולם רלוונטיות עבורכם. לדוגמא אם קיבלתם הרכבים שהמוסיקה שלהם קצת רועשת היא פחות יכולה להתאים לקבלת הפנים, אבל יכולה להתאים לזמן הריקודים.

אם לדוגמא אתם רוצים הרכב שגם יתאים לקבלת הפנים וגם ללב האירוע, או בעצם לכל האירוע. נסו למצוא הרכב כזה שמנגן דברים מגוונים ועדיין שומר על האירוע אווירתי ויוקרתי. נסו לראות כמה שיותר סרטונים של ההרכב שמיצגים מצב מציאותי ככל האפשר. תנסו לשאול מכרים אם הם מכירים הרכב כזה או אחר, ואל תהססו ללכת לשמוע את ההרכב באירוע אם אפשרי. אם זה לא אפשרי בקשו מהם לשלוח לכם סרטונים נוספים במייל או קטעי שמע.

המחירים של הרכבים הם שונים מהרכב להרכב, מעונה בשנה, מיום בשבוע, או זמניות ההרכב. כמו כן הרכבים בעליי מוניטין וניסיון של שנים רבות יעלו לכם יקר משמעותית מהרכבים ללא מוניטין. אבל לא בהכרך הם יותר טובים. יש הרבה הרכבים לא מוכרים אבל מאוד מאוד טובים.

Recommended Posts

Leave a Comment