הרכב ג'אז לחתונה או משהוא אחר?

 In Uncategorized

 

פעמים רבות שואלים אותי האם זאת החלטה טובה להביא הרכב ג'אז לחתונה או כדאי הרכב בסגנון אחר או אולי בלי שום הרכב. התשובה נעוצה באווירה אותה אתם רוצים להקנות לחתונה שלכם. אם אתם רוצים חתונה משעממת שנראית כמו כל החתונות שיש אז אתם לא צרכים בכלל נהנים. אתם יכולים להביא לכם תקליטן שינגן למשך כל האירוע ויש לכם חתונה שנראית כמו כל שאר החתונות.

אבל אם האווירה מאוד חשובה לכן, ואני מניח שהתשובה היא רטורית, אז בהחלט נגנים לאירוע שלכם יהיו מענה מספק. ה מוסיקה היא בעצם הדבר החשוב ביותר בחתונה, היא תקבע את האווירה ותיתן חיים. תמיד מוסיקה חיה שמנוגנת על ידי נגנים תשמע הרבה יותר טוב מתקליטן, נגנים  יתנו הרגשה של כבוד לאורחים אותם אתם מזמינים ותיתן לחתונה שלכם ייחודיות.

ג'אז בכלל זאת מוסיקה מאוד אווירית ומנוגנת על ידי הנגנים הטובים ביותר, גם אםם אינכם אוהדי ג'אז עדיין זאת מוסיקת רקע מצוינת שהכי מתאימה לקבלת הפנים. ואם אתם אוהבים את הסגנון ורוצים אירוע שונה לגמרה, שיהיה מאוד אינטימי אז הרכב ג'אז לחתונה שינגן לאורך כל האירוע יכול להיות בהחלת החלטה מצוינת.

בעולכם הג'אז יש מגוון הרכבים בתת סוגים שונים. אני בהחלט ממליץ לכם בחום לנסות את הג'אז הצועני המיוחד שמאוד נדיר למצוא אותו בארץ ולכן יהפוך את האירוע שלכם לעוד יותר יפה ומיוחד. זה סגנון יותלר אירופאי, קצת יהודי, והרבה הרבה סווינג משובח שייתן אוירה קסומה. בעיקר מה שעוד מעניין הוא שמנגנים אותו כלי מיתר-בעיקר גיטרות צועניות מיוחדות שלא נתקלתם בהם, לצד קונטרה בס, כינור קלרינט ועוד כלי נשיפה. השירים הם יותר מוכרים מסטנדרטים שמנגנים בג'אז אוטנטי ועם זאת תקבלו הרכב שונה.

אז עם קצת מחשבה, מקוריות וחיפוש תוכלו להפוך את החתונה שלכם ליוצאת מן הכלל עם הרכב לקבלת פנים.  בעיקר הכיוון הוא לקבלת הפנים כי שם אתם רוצים שהאורחים שלכם יקבלו את המכה הראשונה במשהו מיוחד- וזאת המוסיקה שתעשה את כל ההבדל. בדרך כלל הרכבים טובים ומיוחדים תמצאו בכל מני מקומות ובעיקר אפשר למצוא בגוגל. תחפשו מילות חיפוש של ג'אז עם צירוף כמו "צועני" או "מודרני" או מה שעולה לכם לראש ותוכלו למצוא משהוא מיוחד עבור האירוע שלכם.

זכרו, גם אם ג'אז היא לא  המוסיקה האהובה עליכם ביותר, היא עדיין נחשבת למוסיקת רקע שאין לה מתחרה. מה עוד שהאורחים שלכם רוצים להגיש נינוחות בקבלת הפנים ושתיהיה ברקע מוסיקה לא רועשת מדי ובד נעימה.

Recommended Posts

Leave a Comment