הרכבים מוסיקלים ונגנים לקבלת פנים

 In Uncategorized

 

לא פעם שאתם מתכננים אירוע אתם חושבים על משהוא מעניין, שיהיה שונה ממה שעשו עד כה. משהו שירשים את האורחים וייתן אוירה קסומה לאירוע. במהלך החיים אתם מתכננים אירועים כמו חתונה, בר בת מצווה, יום הולדת או סתם מסיבה. ובכולם יש התכנסות ראשונית של הקהל. לכן אנחנו רוצים לפתוח כבר מההתחלה עם משהוא שיתן לקהל הרגשת חמימות.

אז מה, הרכב לקבלת פנים? כן שמעתם נכון, נגנים לאירוע שלכם בהחלט יתנו משהוא מיוחד שהאורחים שלכם ירגישו מיד. אנסה במאמר הזה לכתוב על איך משיגים הרכבים לקבלת פנים, איזה הרכב מומלץ מה המחירים ועוד כל מני דברים. חשוב לזכור שמוסיקה טובה ואיכותית תיתן את הטון של האירוע. לכן אנחנו רוצים לחשוב בקפידה איזו מוסיקה אנחנו רוצים באירוע שלנו.

נתחיל עם עניין התקציב שלנו. זאת אמת שזה לא עסק זול להשכיר את שרותיהם של נגנים. אבל כמו בכל עסק תווך המחירים הוא רחב ואפשר למצוא מציאות. כאלו מציאות שיתאימו את התקציב שלכם. חשוב לזכור שאם התקציב שלכם ממש דל, אז אין טעם לשכור שרותי נגנים. מחיר נמוך מאוד גם יעליב את המוסיקאי שתזמינו. לכן עדיף לא להזמין כלל..

סדר גודל מחירים של  נגנים לקבלת פנים הוא בממוצע 1000 שקל לנגן אחד. וכאן אנחנו יכולים לחסוךף. לדוגמא הרכב שמונה כמה שפחות נגנים יהיה משמעותית יותר זול. לכן אם התקציב הוא מועט תלכו על מספר נגנים נמוך. חשוב לזכור שכמות נגנים נמוכה כמו נגן אחד או 2 לא יהיה הרכב, ולא יתן את האפקט של להקה שתרשים את האורחים. מעבר לכך המוסיקה תהיה פחות איכותית והגיוון יהיה דל.

שימו לב שיש הרבה הרכבים מוסיקלים לקבלת פנים אבל לא כולם מתאימים. אתם רוצים הרכב כזה שינגן מוסיקה שקטה כי הכי חשוב שהאורחים שלכם לא יופרעו ויוסחו את הדעת. יוצא מזה שלא כל סגנון יכול להתאים לקבלת הפנים. אז אילו סגנונות כן יתאימו? ג'אז, מוסיקה קלאסית, מוסיקת עולם הם חלק מהסגנונות שיכולים בהחלט להשתלב טוב באירוע שלכם.

לסיכום, אני ממליץ לכם בחום לקחת נגנים לאירוע שלכם. כך תוכלו ליהנות ממוסיקה חיה ונושמת. האורחים שלכם יקבו סיפוק מידי וידברו רק על האירוע שלכם. נסו להתאים הרכב כזה שיתאים לכם לתקציב. אם אתם עם תקציב דל מאוד נסו למצוא אטרקציה אחרת. אז שיהיה המון בהצלחה.

Recommended Posts

Leave a Comment